fbpx

3 olulist asja, mida jälgida vaakummasina ostmisel

07.11.2018

Mida tuleb jälgida vaakummasina ostmisel koju?

Kui oled otsustanud omale osta vaakummasina, soovitame lugeda järgnevaid nõuandeid tähelepanelikult, et teaksid olukorda õigesti hinnata:

=> Köögi pindade suurused. Jah, täpselt nagu muud elektroonilised masinad, on ka vaakummasinad saadaval erinevas mõõdus. Enne ostmist on oluline teha omale selgeks, kuhu pinnale sa plaanid masina asetada, et masin peale ostmist kindlasti sinna ka mahuks. Teiseks on oluline välja valitud alal pöörata tähelepanu ka pistiku olemasolule, selle puudumisel arvestada pikendusjuhtme kasutamise vajadusega.

=> Vaakumpakendite mõõdud. Kui plaanid pakendada suuri vaakumpakke, tuleb otsida suuremaid masinaid, mida on turul saadaval vähem, kui väikeste pakkide pakendamiseks loodud masinaid. Lisaks tuleb vaakumkottide puhul teha kindlaks nende hind ja kättesaadavus. Oleks ju hirmus, kui ükspäev avastad, et vaakumkoti tootja loobus sulle sobivas suuruses vaakumkoti tootmise ja teiste tootjate kotid ostetud masinasse ei sobi.

=> Kasutuskordade arv. Põhimõtteliselt on turul saadaval kahte sorti masinaid, mille vahel valida.

  1. Kodudesse toidu pakendamiseks vaakummasin, mille puhul arvestatakse madala kasutusalaga.
  2. Tööstuslik vaakummasin, mille puhul on kasutusala kõrge. Antud masinad on igapäevseks kasutuseks.

Jälgides neid kolme punkti, võibki juhtuda nii, et vaakummasin leiab omale õige koha ja sihtotstarbelise kasutusala. Kui soovid rohkem infot vaakumkottide kohta, võta julgesti ühendust Multipack OÜ professionaalsete müügiinimestega, kes leiavad sulle vajalikus mõõdus ja masinasse sobivad vaakumkotid.

Sulle võivad huvi pakkuda ka teemad:
Miks vaakumpakendamine on parim meetod toidu säilitamiseks?
Mida jälgida vaakumpakendaja valimisel?
Seadmeta toidu vaakumpakendamiseks 3 kodust meetodit