fbpx

Turvaümbriku kasutamise eelised

10.10.2018

Turvaümbrik – loodud mittepuruneva kauba saatmiseks

Turvaümbrik – see uhke kauba saatmiseks loodud turvaribaga kilest kott.  Tuntud ka nimedega turvaribaga kott, postikott, pakkekott, turvaribaga postikott jne, heal lapsel ikka mitu nime. Lühidalt öeldes, üks igavest hea kott, mis muudab kauba saatmise mugavamaks ja mõningatel juhtudel turvalisemaks. Seda on täheldanud juba mitmeid aastatid tagasi mitmed suured rõivabrändid, kuna turvaümbrikud on efektiivselt kasutusel olnud juba üle 20a.  Oma olemuselt sobib turvaribaga turvaümbrik kõige enam mittepurunevate toodete postitamiseks ja seda nii postkontorisse, pakiautomaati, kui kulleriga kohaletoimetamiseks.

Eelised

Turvaümbrik on veekindel, tugeva kleepribaga ja hea kvaliteedi korral läbipaistmatu. Tugev kleepriba tähendab seda, et kott on sulgetav ainult ühel korral. Läbipaistmatu omadus juhib tähelepanu aga kile tugevusele ning sisemisele toonile, milleks näiteks valge koti puhul on sagedasti must toon.

Lisaks eelmistele eelistele saab julgelt välja hõigata ka pakendi targa ladustamise. Kuna turvaümbrikud on õhukesed nagu kilekotid, võtab ladustamine laos kastidega ning mulliümbrikutega võrreldes kõvasti vähem ruumi.

Kõigele lisaks on eeliseks veel mahutavus. Üks suurem turvaümbrik suudab pakendamisel ära teha kahe erimõõdus oleva ümbriku töö, kuna suurde on võimalik asetada ka väikseimaid kaupu. Sellisel juhul tuleb peale kauba kotti asetamist liimiribaga ots tõmmata sulgemiseks lihtsalt kaugemale, muutes koti mõõdu sedasi väiksemaks. nagu ühele heale turvaümbrikule kohane, olles kord juba liimiribaga sulgenud, ei saa seda enam avada. Seega sulge alles siis, kui oled sinna asetatud kauba puhul veendunud, et enam juurde midagi lisada ei soovi.

Erimõõdus tellimine

Turvaümbrik tuleb soetada vastavalt saadetavale kaubale. Kui on vajadus turvaümbrikut saada erimõõdus, ettevõtte logoga või kindla mustriga, tuleb saata meile oma soov, täidame selle rõõmuga. Turvaümbrikud valmivad meie oma tehases, seega võid olla kindel, et jääd tulemusega vägagi rahule. Kui mõtled tellitava koguse üle, siis pane tähele, et teinekord on kasulikum tellida suuremas koguses kotte, kuna hind tuleb sama, mis väiksemat kogust tellides. Sedasi siis juhtubki, et suurema kauba tellimisel võidad oluliselt hinnas.