fbpx

Milline on üks õige pitsakarp?

06.03.2020

Pitsakarp peab säilitama vormi ja temperatuuri

Toidu koju ja kontorisse tellimisest on saanud populaarne tavategevus. Tegelikult on pitsasid tellitud juba aegadest ammustest. Nüüdseks on lisandunud juurde ka teised apetiitsed toidupoolised.

Pitsa tellimisel pööratakse tähelepanu erinevatele osadele… kelle jaoks on oluline juustukate, kelle jaoks sink, kelle jaoks kohaletoimetamise kiirus ja kelle jaoks hind. Igal persoonil on see miski, mis on pitsa tellimisel päris oluline. Aga üks on ühine, pitsakarp peab olema nii hea et kohale jõudev toit oleks soe, säilinud vormiga ja puhas. Seega on oluline materjal, millest karp toodetakse.

“…oluline on materjal…”

Pitsakarp peab olema täpselt nii tugevast lainepapist, et mitu pitsat üksteise otsa ladudes säiliks transportimisel karbi kuju ja karp püsiks suletud. Eelneva täitmiseks on ühes õiges karbis avanemise pärssimiseks konstruktsioonis ette nähtud lukuühenduse rolli täitvad spetsiaalsed sooned. Ning loomulikult on ühes õiges karbis transportimisel vormi säilitamiseks kasutatud täpselt nii paksu materjali, kui mõõtmed vajavad. Kuna pitsa asetatakse karpi kuumalt, peab pitsakarp suutma säilitada toidu temperatuuri. Ning kui tegemist on võrratult maitsva kastmese pitsaga, peab karp suutma ära hoida niiskuse ning vedeliku lekkimise. Kuumast tekkivat niiskust aitavad ära hoida karbi külgedele tehtud õhuaugud. Lekkimise ärahoidmiseks töödeldakse materjali vahaga või kasutatakse pitsa all spetsiaalset aluspaberit.

Tänapäevase roheinimesena me hindame kindlasti seda, et pakend oleks toodetud ümbertöödeldavast paberimassist ja parem, kui täielikult igasuguse töötlemise ning kõikvõimalike ainete vaba. Pakendile me muidugi pöörame tähelepanu juhul, kui me oleme sattunud olukorda, kus rattaga kohapeale sööma vurada ei ole lihtsalt võimalik. Ja kuna me oleme usinad – võimalikult olematus koguses prügi sorteerima – jõuab pitsakarp lõpuks õigesse kogumiskonteinerisse. Originaalis on karbid lapiku kujuga, peale pitsa söömist on neid lihtne vormist lahti võtta ja murda täpselt parajaks, et mahuks pisikesest konteineri avast sisse. On juhtunud ka sedasi, et oleme märganud ilusat dekoreeritud karpi… hetked, kus karpi avades seguneb ilu isuäratava aroomiga ning peale maitseelamuste manustamist hakkab kogu selle ilu konteinerisse viskamisest lausa kahju.

“…ilusas karbis tundub pitsa maitsvam…”

Loomulikult kasutatakse dekoreerimist efektiivselt, tegemist on ikkagi ettevõtte brändingu eheda edastamis moodusega. Ja kuigi mõni karp on teisest kaunim, mängib ikkagi rolli karbi vastupidavus. Üks ilgelt ilus dekoreeritud pitsakarp kaotab suurte rasvaste plekkidega koheselt oma võlu ja kogu kunst läheb kaotsi. Võimalustest niipalju, et hea pinnalaotusega karbile saab teha trükimustri ning erikujulise karbi saab kiirelt isikupärasemaks muuta kleebisega. Meie kaudu saab mõlemaid, lisaks saab meie kaudu erimõõdus karpe. Kui on huvi, edasta soov eritellimuse vorm kaudu. Vastuste otsimisel saate abi meie professionaalsetelt müügiinimestelt, kelle abiga leiate lahendused ka õige materjali valiku puhul, et saaks ikka parajalt paks ning tugev pitsakarp ja vastaks kõikidele kriteeriumite, millest eelnevalt juttu oli. Kui asjaga on kiire, saab pitsakarbid osta koheselt saadavate pitsakarpide valikust. Valikus on aknaga, aknata, biolagunevast materjalist ning pitsalõikude jaoks karpe.

 

Sulle võivad huvi pakkuda ka teemad 4 viga toote pakendamisel, millega kaotab raha ning Kuidas valida pakendile õige materjal