fbpx

Nimemuutus – Pack Holding OÜ uus ärinimi on Multipack OÜ

17.10.2019

Nimemuutus teade
14. oktoober 2019

Pack Holding OÜ uus ärinimi on Multipack OÜ

Alates 14. oktoobrist  2019 kannab Pack Holding OÜ uut ärinime Multipack OÜ. Nimemuutuse üheks põhjuseks on Baltimaade ühe suurima pakenditootja Polipaks Group`i kuuluvate Multipack äriüksuste tugevdamine ja ühtse brändi nime alla viimine. Multipack ärinimi on juba esindatud nii Lätis kui Leedus ja alates oktoobrist kannab ka Eesti äriüksus uut nime Multipack OÜ.

Multipack OÜ viib ellu kõik nime- ja kuvandimuutuse tegevused 2019. aasta jooksul.

Eesti, Läti ja Leedu ettevõtted hakkavad kandma ühtset Multipack sümboolikat. 

Uue ärinime ning sümboolika kasutuselevõtmine võimaldab hinnata ühtseid väärtusi kõikides firma tegevusharudes ja muudab ettevõtte struktuuri arusaadavamaks nii klientidele kui partneritele.Oleme 1998. aastal Eestis asutatud laia tootevalikuga pakkematerjalide ja tarvikute müügiga tegelev ettevõte. Firma kuulub Polipaks Group`i, mis on Balti riikides suurim pakkematerjalide tootja ja turustaja. Polipaks Group`il on üle 200 tarnija Euroopas ja Aasias.

Rohkem kui 25-aastane kogemus ja edukas koostöö erinevate klientide ning tarnijatega võimaldavad meil lähtuda tarbijate tegelikest vajadustest ja pakkuda kaasaegseid ning mitmekülgseid lahendusi. Multipack OÜ pakub laia tootevalikut ja individuaalseid pakkelahendusi kõigile oma klientidele, samuti ukselt-uksele transporti kõikides Balti riikides. Ühtse brändi nime alla viimine võimaldab meil pakkuda klientidele veelgi kõrgema tasemega teenindust, rakendada oma pikaaegset kogemust ja parimaid praktikaid.

NB! Muudatusi lepingusuhetes ja teenustes ei toimu! Ärinime vahetus ei too kaasa muudatusi klientide lepingutes, neist tulenevad õigused ja kohustused kehtivad endisel viisil.

Andres Juul
Tegevdirektor
Multipack OÜ