fbpx

Meist

Multipack OÜ on pakendite ja pakkematerjalide tootja ja turustaja Eestis.

Meie eesmärk on keskkonnasäästlik tarbimine, seega oleme jõudsalt panustanud keskkonnasäästlike toodete valikusse. Meilt on võimalik osta nii biolagunevaid, komposteeritavaid kui ka korduvkasutusega taastuvatest materjalidest tooteid.

Hetkel on meie tootevalikus ca 2000 erinevat plast, papp, paber ja kile pakkematerjali nii tootjatele, hulgi-ja jaemüüjatele ning ka eratarbijale.

Lisaks standardtoodetele on meilt võimalik tellida oma logo ja kujundusega pakkematerjale. Arvestades klientide väga esinevaid soove valmistame eritellimusel erinevaid pakendeid nagu kilekotte, kilesid, teipe, paberkotte, pappkarpe, koogikarpe jpm. Nüüd võimalus ka kogustega alates 500tk. tellija kujundusega kartongist/biolagunevaid kohvitopse.

Parima ülevaate meie poolt pakutavast tootesortimendist saab meie e-poest ning filiaalidest Tallinnas Peterburi tee 49 ja Tartus Vasara 46c.

Pole tähtis, kas tellimus on väike või suur, osta saavad kõik. Kõik tellimused täidame suurima rõõmuga.

Multipack – ET PAKENDAMINE OLEKS LIHTNE!

Multipack OÜ on 1998a. Eestis asutatud laia tootevalikuga pakkematerjalide ja tarvikute müügiga tegelev ettevõte.

Multipack OÜ kuulub Polipaks gruppi, mis on Balti riikides suurim pakkematerjalide tootja ja turustaja. Polipaks grupil on üle 200 tarnija Euroopas ja Aasias. Grupi aasta kogukäibeks on ca 45 000 000 eur. Polipaks gruppi kuuluvad ka Läti ja Leedu turul tegutsev Multipack SIA.

20 aastane kogemus ja edukas koostöö erinevate klientide ja tarnijatega võimaldavad meil lähtuda tarbija tegelikest vajadustest ja pakkuda kaasaegseid ning mitmekülgseid lahendusi. Meil on pikaajaline koostöö ETK, Selver, Rimi, Maxima, Kaupmees, Comarket, Grossi Toidukaubad, Rakvere Lihatööstus, Atria, Rannarootsi, Põltsamaa Felix, Bauhof jpt. tootjate ning jae- ja hulgimüüjatega.