fbpx

Küpsiste kasutamine

Viimati uuendatud 22.05.2018.

Multipack.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehte kasutades te nõustute ja aktsepteerite ilmuva küpsiseteate kohaselt küpsiste kasutamist.

Mis on küpsised (cookies) ja kuidas need toimivad?

Küpsised on vähest infot sisaldavad tekstifailid, mis laetakse Multipack.ee veebilehte külastades kasutatavale veebilehitsejale salvestamiseks, eesmärgiga pakkuda teile paremat kasutuskogemust ning mugavamat veebilehel navigeerimist. Näiteks võimaldavad küpsised meelde jätta keelevaliku eelistusi ning jätta vahele igakordne veebilehele sisselogimine. Lisaks on küpsistel hea omadus reklaamide kuvamisel, näidates teile ainult neid, mis teile tõsiselt huvi pakuvad.

Millist tüüpi küpsiseid Multipack.ee kasutab?

Multipack.ee veebilehel kasutatakse esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid, mis samal ajal võivad olla ka seansi või püsiküpsised:
• Ajutised ehk seansi küpsised, mis aktiveeruvad ainiti veebilehe kasutuse ajaks ja kustuvad peale veebilehitseja sulgemist.
• Püsiküpsised ehk päevadeks või kuudeks salvestuvad küpsised, mis jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel.
• Kolmandate osapoolte küpsised, mis pole Multipack.ee poolse haldamisega seotud. Kasutatakse partnerite veebilehtedel analüütilisel eesmärgil, on Multipack.ee veebilehel märgitud või millele edasi lingitakse.

Milleks me küpsiseid kasutame?

Küpsised aitavad meil mõista, milline on periooditi külastajate koguarv, milliseid veebilehitsejaid eelistatakse ning millised on populaarseimad tooted. Selliste statistiliste andmete põhjal saame kohandada veebilehe kasutamist paremaks, rikastada külastuskogemust harjumuspärasemaks ja kujundada veebilehte asjakohasemaks ning turvalisemaks.

Kas küpsistest saab loobuda?

Kui te küpsiste kasutamisega ei nõustu, siis on võimalik nende salvestamine oma veebilehitsejate seadetes blokeerida. Samuti on võimalik oma veebilehitseja seadetes varasemalt salvestatud küpsiseid kustutada. Vajadusel järgige vastava veebilehitseja juhiseid. Pange tähele, et küpsiste blokeerimise ja kustutamise korral võib juhtuda, et kõiki veebilehel olevaid funktsioone ei pruugi teil olla võimalik kasutada. Lisaks arvestage, et varasemalt salvestatud info säilib ja on kasutatav, kuid peale antud toiminguid lõpetatakse mistahes teabe kogumine.
Lisateavet küpsiste kohta, kaasa arvatud see, kuidas vaadata, millised küpsised on seadmesse paigaldatud ning kuidas neid hallata ja kustutada, leiate aadressidel www.allaboutcookies.org ja www.youronlinechoices.eu.

Antud lehel võib tekstide sisu muutuda, seega kontrollige palun veebilehte regulaarselt.