fbpx

Kartongist pakendite erilahendused pole enam unistused

11.09.2018

Kartongist pakendite erilahendused, just sellised nagu vaja on!

Kartongist pakendite erilahendused ei pea enam olema pelgalt unistus. Mõnikord tundub, et teostus on keeruline, kallis ja aeganõudev, kuid sageli juhtub nii, et seda kohe üldse ei kipu olema. Seega tuleb oma unistustest kinni haarata ja koos Multipack-ga need teoks viia, sest Multipack on tänaseks juba üle 20a olnud Eestis edukas pakkematerjalide ja pakendite tootja ja turustaja. Pole oluline, kas vajalikud tähelepanu äratavad kartongist pakendite erilahendused hõlmavad tootepakendit, kinkepakendit või uudset pakendimudelit, me täidame kõik soovid. Lisaks erikujundusele, erimustrile või erilahendusele on võimalik karpidele peale lisada ka kilest aken, et karbi sisu koheselt silma paistaks.

Kasutusmugavuse kujundamine

Kõige paremini läbi mõeldud pakendi puhul on üheks olulisimaks fookuse osaks kasutusmugavus ja seda absoluutselt läbi mõeldult nii kauba pakkija kui lõpptarbija vaatest. Lühidalt öeldes on hea pakend lihtsasti kauba sisse asetamiseks pakendit voltides kokku pandav ning hiljem lõpptarbija poolt kaant tõstes mitmeid kordi kergesti avatav ja uuesti suletav. Kui pakendi puhul on oluline, et tarbija enne pakendi avamist sisu näeks, tuleks kindlasti leida lahendus, et vajadus saaks täidetud. Kui pole just soov luua läbipaistvast materjalist pakend, saab pakendile lisada akna. Siinkohal piire pole, akna asukoht ja mõõdud pakendil saavad kuju ja asukoha just sellised nagu vaja on ning unistuste disain välja näeb.

Materjali valik

Üha enam populaarsust koguvad loodussõbralikest materjalidest valmistatud pakendid. Paberist pakendite puhul lähtutakse teadlikkusest, et peale kasutamist võib need turvaliselt vastavasse konteinerisse asetada ja taaskasutusse suunata. Kui pakendi valmistamisel on kasutatud 100% biolagunevaid vahendeid, on sageli pakendile märgitud ka vastav ECO märgis. Selliseid pakendeid on puhta paberi kasutuse puhul lubatud selleks ettenähtud kohas, tules ka põletada.

Pakendi välimuse disain

Hea välimuse disain mitmekordistab lõpptarbija tähelepanu. Võimalusi pakendi disainimiseks on mitmeid – printmustriga trükk, pressitud kiri, eri kujund, omanäoline ümbris jne. Loomulikult on võimalik mitmeid kujunduselemente omavahel kombineerida või kasutada täiesti eraldiseisvalt. Parima lahenduse saamiseks tuleb oma loomingulisusel julgelt lennata lasta, paluda testimiseks prototüüpe ning vajadusel disaini kohendada. Kui ideedest tekib puudus, oleme oma teadmiste, kogemuste ja oskustega abiks.

Edasta meile oma soov, nii saame soovitud kartongist pakendite erilahendused kiiresti kunstiteoseks luua.