Inimesed

TALLINNA ESINDUS

Andres Juul
Tegevdirektor
Telefon: (+372) 605 6837
E-mail: andres.juul@multipack.ee

Rauno Reinthal
Müügidirektor
Telefon: (+372) 605 6836
E-mail: rauno.reinthal@multipack.ee

Marek Kannike
Turundus- ja arendusjuht
Telefon: (+372) 605 6834
E-mail: marek.kannike@multipack.ee

Anu Habicht
Raamatupidaja
Telefon: (+372) 605 6831
E-mail: anu.habicht@multipack.ee

Liisa Olev
Raamatupidaja, büroo assistent
Telefon: (+372) 605 5442
E-mail: liisa.olev@multipack.ee

Hanno Talviste
Müügijuht – tööstuslikud kilepakendid
Telefon: (+372) 605 5444
E-mail: hanno.talviste@multipack.ee

Karina Kozlovskaja
Juhi assistent (tööstuslikud kilepakendid)
E-mail: karina.kozlovskaja@multipack.ee

Marek Etti
Müügijuht – teibid/Folsen
Telefon: (+372) 605 5448
E-mail: marek.etti@multipack.ee

Meelis Randmaa
Suurkliendi müügijuht
Telefon: (+372) 605 6832
E-mail: meelis.randmaa@multipack.ee

Juta Ohu
Suurkliendi müügijuht
Telefon: (+372) 605 6838
E-mail: juta.ohu@multipack.ee

Helena Mikiver
Müügijuht
Telefon: (+372) 605 5445
E-mail: helena.mikiver@multipack.ee

Aile Kaljumäe
Müügijuht
Telefon: (+372) 605 5449
Email: aile.kaljumae@multipack.ee

Ilona Adelbert
Müügisekretär
Telefon: (+372) 605 6830
E-mail: ilona.adelbert@multipack.ee

Sirje Suurväli
Müügisekretär
Telefon: (+372) 605 6830
E-mail: sirje.suurvali@multipack.ee

Marika Verk
Laojuht
Telefon: (+372) 605 5440
E-mail: marika.verk@multipack.ee

Raili Filippov
Ostujuht (tootegrupid paber ja kile)
Telefon: (+372) 605 6839
E-mail: raili.filippov@multipack.ee

Liina Aus
Ostujuht (tootegrupid biolagunev, toitlustus nõud, plastik- ja foolium karbid)
Telefon: (+372) 605 6833
E-mail: liina.aus@multipack.ee

Karin Leet (lapsehoolduspuhkusel)
Ostu-müügiassistent

Katrin Dormidontov
E-kaubanduse ja E-turunduse Spetsialist
Telefon: (+372) 605 5443
E-mail: katrin.dormidontov@multipack.ee

TARTU ESINDUS

Kristiina Marten
Tartu filiaali juhataja
Telefon: (+372) 776 28 58
E-mail: kristiina.marten@multipack.ee

Kaili Kokka
Müügijuht (Lõuna-Eesti piirkond)
Telefon: (+372) 776 28 89
E-mail: kaili.kokka@multipack.ee

Evelin Urm
Müügijuht (Lõuna-Eesti piirkond)
Telefon: (+372) 776 24 82
E-mail: evelin.urm@multipack.ee

Ingmar Kirs
Müügijuht (Lõuna-Eesti piirkond)
Telefon: (+372) 776 24 82
E-mail: ingmar.kirs@multipack.ee

Angela Ehrlich
Müügisekretär
Telefon: (+372) 776 24 81
E-mail: angela.ehrlich@multipack.ee