fbpx

Populaarsed Bag-In-Box mahlakotid

28.08.2018

Bag-In-Box mahlakotid ja mahla säilitamine

Kas oled kindel, et Sul on mahla talvisel hooajal säilitamiseks kõik vajalikud Bag-In-Box mahlakotid olemas? Viljad on, viljapurustaja on, mahlapress on, säilituskott on, kotile karp on. Aga kas säilituskoti täitmiseks korralik hoidik on? Kui mõni tarvik on valikust puudu, saad Bag-In-Box mahlakotid soetada hea hinnaga Multipack tootevalikust.

Bag-In-Box mahlakottide eelised

Eeliseid Bag In Box mahlakottidel on mitmeid. Näiteks, ei ole vaja enam toodangu säilitamiseks pesta ja kuumutada purke ning pudeleid. Toodang säilib kinnises kotis enam kui 12 kuud ja avatud kotis ca 4 nädalat. Seda põhjusel, et koti sisu on õhuta e. vaakumis ning toodangu kasutamisel toimub pakendist läbi kraani toodangu välja laskmine ilma õhku sissepoole laskmata. Lisaks eelnevatele eelistele on tegelikult häid omadusi ka karpidel. Nimelt on karpe hea ladustada ning mugav transportida, kuna on üksteise peale kergesti laotavad. Hea on veel see, et karpide ladustamine taaskasutamiseks võtab lahtise kujuna riiulil väga vähe ruumi.

Bag-In-Box mahlakottide valik

Bag-in-Box mahlakotid on Multipack tootevalikus saadaval 3, 5, ja 20 liitriseid. Kottide jaoks on valikus olemas ka karbid, kuid vajadusel saab kotte ladustada ka ilma karbita. Selle määravad

  • ladustamisvõimalused;
  • toodangu säilitamise meetod, kas toormahlana külmutatuna või keedetuna;
  • säilitatav toodang ise – mahl, vein, siirup või vein.

Kui on vajadus saada Bag-In-Box mahlakotte erimõõdus, mida Multipack.ee e-poes või tootevalikus parajasti pole, tuleb meile edastada oma soov koos soovitavate mõõtudega, kogustega ning oodatava tähtajaga. Siinkohal juhime tähelepanu ka säilitatavale toodangule endale, kuna olenevalt toodangust on siiski säilituskotid üksteisest mingil määral erinevad. Kui lisaks mahlakotile on soov saada nt veinikotti, küsige julgelt.

Bag-In-Box mahlakoti kasutamine

Kottide täitmisel toodanguga, tuleb kotiavast eemaldada kraan. Väga mugav on tegutseda, kui kasutada säilituskoti täitmisel abivahendina koti hoidikut. Peale täitmist eemaldata kotist õhk ja sulgeda kotiava varasemalt eemaldatud kraaniga, olenevalt mudelist, kas tugevalt sisse surudes või keerates. Kui kotti saab kallatud keedetud mahl, tuleb jätta kotid jahtuma kraan ülespoole. Olenemata säilitamis meetodist asetada Bag-In-Box mahlakotid koos mahlaga ladustamiseks kohta, kus on pime ja jahe.

Vajalikud Bag-In-Box pakendid saab siit